Akatlar Kurye Expres Moto Kurye

  • Anasayfa
  • /
  • Web İçerikleri
  • /
  • Akatlar Kurye Expres Moto Kurye

Akatlar Kurye Expres Moto Kurye

Akatlar Kurye Expres Moto Kurye

Akatlar Beşiktaş belediyesine bağlı Etilerle kardeş bir mahalledir.Akatlar Etiler kadar lüks bir semttir Akatlar Kültür Merkezi,Beşiktaş jimnastik kulübü,Şişli Terakki lisesi,Akatlar spor ve kültür kompleksi gibi önemli mekanlar vardır.İç kesimde kaldığından ulaşım biraz zordur.İkinci köprü gişeleri hemen yanıbaşındadır kendi arabanızla anadoluyakasına geçmek istediğinizde çok kısa sürelerde köprüye giriş yapabilirsiniz.AkatlarSessiz bir mahalledir İstanbulun gürültüsü olmayan semtlerindendir.Akatlar Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Akatlar Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm halkımızı bekliyoruz.hayatimla bagdasmis semt. kucucuk yerde 7 hali saha olmasi da cabasi . gece saat 11den sonra trafigin, onun bunun sesi gittikten sonra, sagdaki soldaki sahalardan futbol meraklisi adamlarin sesleri gelir eger sessiz maya sitesinin icindeysen .  Yeni bir iş gününe bizimle gönderi yaparak başlayın.
hem sehrin icinde olup her yere yakin olan hem de sehrin manyakligindan izole olmasi bakimindan cok basarili bi semt.başka yerde yaşayamayacağım gerçeğini her zaman hatırlatan semt.sessizliğiyle şehir dışında sayfiyedeymiş hissi vermesi benim için vazgeçilmezler sırasında ilktir ki önemlidir.
bircok degerli egitim, kultur, sanat, spor ve eglence merkezini bunyesinde barindiran semt. 
(bkz: polis okulu)
(bkz: sisli terakki lisesi)
(bkz: akatlar kultur merkezi)
(bkz: akatlar spor kompleksi)beşiktaş belediyesi'ne teşekkür etmek istiyorum zira evimin önündeki basket sahasına öyle güzel bir şekil yaptılar ki* eski basketbolşinas günlerime geri dönüverdim bi anda. cam panya mı istersin, kalın iyi cins file mi istersin, pürüzsüz asfalt zemin mi istersin, nizami saha çizgileri mi istersin, yok yok. standart donanımda bulunan 3-4 seviyeli harlem usulü graffitilerle süslenmiş beton tribün de cabas normalde bilindiği üzere buranın ismi akatlar değil sadece akad'dır. muhtarlıkta veya belediye kayıtlarına baktığınızda buranın isminin akad mahallesi olarak geçtiği görülmektedir.

 

 

Beşiktaş Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Kurye

Ulus kurye

Arnavutköy Kurye

Ortaköy Kurye

Kuruçeşme Kurye

Levent Kurye

4.Levent Kurye

Akatlar Kurye

Bebek Kurye

Etiler Kurye